Akty – boudoir. Jak vypadat sexy na profi fotkách.

Tipy, jak vypadat sexy na profi fotkách?

Fotografování aktů a boudoir není jen výsadou celebrit pro show byznys, ale můžete je zažít i Vy v Karlových Varech.

Každá žena je krásná, ale i ty, které si to o sobě nemyslí, mají své kouzlo. Jen se musí nechat vyniknout  jejich pravá přirozenost a krásné stránky. Také platí, že žena je krásná v každém věku.

Boudoir a akty jsou speciální typy fotografování a pracují s ženskou krásou. Vyžadují svou přípravu. Může Vám pomoci stylistka i vizážistka, abyste vypadala co nejlépe a zvolily se vhodné sexy doplňky – erotické prádlo i košilky, šálky, krajky, šperky, lodičky i různé jiné zajímavé rekvizity. Je dobré připravit  si se svým fotografem dopředu scénář, co fotografiemi chcete vyjádřit. Můžete chtít být rozpustilá, tajuplná, sexy, záleží jen na Vás.

    

   

akty , boudour , portrety , foceni ,fotograf karlovy vary , atelier , fotoatelier , profesionalni fotograf, svatebni fotograf , moda , beauty , relax , foceni cz,svatby         

Pro fotografování aktů a boudoir je vhodné, abyste ve fázi focení byli s fotografem už jen sami a navázali vztah důvěry a uvolnění.

Správný fotograf už dávno neříká „usmějte se“ nebo „sýýr“.  Musí sám být pozitivní a naladěný, znát své triky, aby na Vás tu náladu přenesl a dostal z Vás to nejlepší.

A jak se na focení můžete připravit Vy?

I Vy můžete trénovat před zrcadlem, aby výsledkem byly dobré fotky. Najít si ten správný úhel, ze kterého vypadáte lichotivěji, naučit se pózovat lehce bokem, cvičit se v přenášení se do představ, které Vám navodí tu atmosféru, kterou chcete vyjádřit. Náladu,  že se chci: zasnít, vzpomenout si na milostnou chvíli, chtít někoho svést, od srdce se na sebe usmát do zrcadla a všechny ty triky hollywodských hvězd. I Vy můžete být taková.

A to vše dohromady dá záběrům profesionálního fotografování přirozenost a ta je vždy nejkrásnější.

http://www.naginaalieva.cz

Vaše osobní fotografka

Nagina Alieva

Karlovy Vary

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Recent Posts