Krásných fotografií miminek a dětí není nikdy dost

Nafotím vám nenucené a zábavné fotky vašich dětí a to jak v přírodě, tak i v ateliéru. Působím v Karlových Varech a okolí.

Zachycení něžného miminka a krásných chvil je památkou na celý život. A nejen pro vás – i já si velmi cením vaší důvěry. Nový život je vždy krásný.

Nejlepší dobou pro focení miminek jsou první 2-3 týdny po narození, protože miminko ještě většinou spinká a nic ho neruší v jeho klidu. Tyto fotky  jsou nejsladší, stačí pár doplňků a zvěčnění je na světě. Je proto vhodné si sjednávat termín už na konci těhotenství, aby vše v pořádku klaplo. Miminko můžu fotografovat samotné, nebo s rodiči.  Na fotografování novorozenců je vhodné zajistit si dostatek času, aby byl čas na kojení, přebalení, prostě zajištění všech jeho potřeb a aby se mu při focení krásně spinkalo…

Na zvolení správných roztomilých doplňků a oblečků se dohodneme  předem.

Své kouzlo má samozřejmě i focení ročních dětiček – už spolupracují a krásně  se smějí. Pro mne je velkou radostí zpracovávat tyto dětské nevinné fotografie.

akty , boudour , portrety , foceni ,fotograf karlovy vary , atelier , fotoatelier , profesionalni fotograf, svatebni fotograf , moda , beauty , relax , foceni cz,svatby , deti , rodinne foceni , foceni deti

Udělejte radost prarodičům fotkami jejich vnoučat. Věřte mi, že fotografií dětí není nikdy dost.

Udělám vám nádherné, přirozené fotografie dětí v přírodě i ateliéru.

U fotografií dětí je důležité, aby byly  nenucené a zábavné, abych se na ně při focení dokázala dobře naladit, což je pro mne vždy legrační výzvou 🙂

fotograf děti karlovy vary

Fotografií se dělá vždy velká série a poté se vyberou ty správné a povedené. Budete mít krásnou památku nebo dárek pro vaše blízké. Velmi mě těší,  když jste s fotkami  miminek a portréty dětí spokojeni a ty se pak stanou ozdobou vašeho alba nebo bytu.

Nabízím úpravu fotek i jejich následný kvalitní tisk.

Budu se na vás těšit. Jistě spolu vytvoříme fotografie, příběh vašeho mimika nebo dětí, které budou splňovat vaše očekávání.

https://www.naginaalieva.cz/cs/

Vaše osobní fotografka

Nagina Alieva

Uložit

Recent Posts

Leave a Comment